tente

Tente, imalat ve yapım sürecinde Yaldız Tente olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup bir çok uygulama çeşitlerini kaliteli malzeme ve işçilik ile üretmekteyiz.

Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekle beraber yapmış olduğumuz imalatlarda yılların vermiş olduğu tecrübe ve ustamızdan almış olduğumuz terbiye ile en yüksek kalitede üretmekteyiz.

Tente ve Branda Modelleri

Firmamız, rüştünü ispatlamış ve piyasada birçok referansa sahip olan köklü bir firmadır. Bizimle çalışmanız, kaliteli ve zamanında teslim edilecek tente‘ye sahip olmanız demektir. Müşteri memnuniyeti adına kaliteden ve ttizlikten ödün vermeden imalatlar yapmaktayız.

Tente ve Branda

Uzun yıllar bu sektörde çalışmış ve kendi firmasını kurup kısa zamanda büyüyen yaldız tente, kalite ve kaliteli malzeme kullanımını prensip hale getirerek tüm imalat branşlarında uzmanlaşmıştır.

İmalatını yapmış olduğumuz başlıca modelleri ;

Dijital Web Dünyasında Yaldız Tente

İnternet ortamında daha doğru bilgi verebilmek ve siz değerli müşterilerimize tente modellerini gösterebilmek için yazılım ekibimiz sürekli çalışma içerisinde olup diğer sitelerimiz ile de doğru bilgi aktarmak için çalışmaktadır.

Diğer sitelerimiz;

tenteustasi.com
Tenteci ( Yakında yayında )  : tenteci.org

Kalite ve Güvence

Yaptığımız tüm tente imalatlarında kaliteli malzeme kullanmakta olup teknolojinin getirdiği tüm nimetlerden faydalandığımız ekipmanları kullanmaktayız.

Çalışmalarımızın tamamı firmamız garantisinde olmakta olup çıkabilecek aksaklık veya yanlış imalat sürecinde derhal müdahale ederek mağduriyetinizi kısa sürede gidermekteyiz.

İmalat süreci, sabırlı ve titiz çalışma gerektiğinden bu bilinci firmamız özümseyip çalışanlarına da bu konuda telkinler vererek aynı özgüveni göstermeleri noktasında çaba sarfetmektedir.

Referanslarımız ve Müşteri Memnuniyeti

Firmamız işini en ideal ölçüde iyi yaparak kalitesini kanıtlamayı çoktan başarmış bir firmadır. Referanslarımızı, web sitemizde bulunan her bir tente için açılmış sayfalarda yapmış olduğumuz tenteler bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti adına yaptığımız tente imalatı ve sonrasında verdiğimiz destek en üst düzeyde olmakta ve kaliteli ürün imalatları ile hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Vizyon Misyon ve Kalite Politikamız

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.